فروش سنگ
خانه / سنگ مرمریت / عرضه سنگ مرمریت صادراتی

عرضه سنگ مرمریت صادراتی

سنگ های مرمریت از دسته سنگ هایی می باشد که کارخانه های تولیدی در اغلب شهرهای ایران مانند: اصفهان، شیراز، قزوین، تهران، خراسان و دیگر شهرها آن را با کیفیت مرغوب تولید و نیز با قیمت مناسب به روش مستقیم در بازارهای جهانی عرضه می دارند که از شهرت صادراتی بالایی در نوع خود برخوردار می باشد.

همچنین سنگ مرمریت صادراتی به روش مستقیم و بدون واسطه انجام می شود که دارای ارزش زیادی است.

عرضه سنگ مرمریت صادراتی

ابعاد مختلف سنگ مرمریت نما

ابعاد مختلف سنگ مرمریت نما

امروزه سنگ ساختمانی شامل انواع سنگ مرمریت، تراورتن، گرانیت، ترامیت و غیره می باشند که در ابعاد مختلف بوده که ابعاد سنگ مرمریت در قسمت های مختلف ساختمان نیز از کاربرد فراوان برخوردار می باشند.

این محصولات بر اساس کاربرد دارای مصارف ویژه ای می باشند که از کاربرد سنگ مرمریت این نوع محصول طبیعی در صنعت ساختمان سازی نیز استفاده می شود  که در نوع خود بی نظیر و نیز دارای ویژگی های خاصی است که سنگ خوب و با کیفیت را باید بشناسیم تا بتوانیم سفارش داده و مورد استفاده قرار دهیم .سنگ باید دارای تحمل بالا در مقابل محیط های طبیعی، شیمیایی، سایشی باشد، بدون ترک، شیار، شکستگی، رگه های سست، پوسیدگی و خلل باشد. سنگ خوب سنگی است که جاذب آب نبوده و با بافت و رنگ طبیعی و یکدست باشد.

طرح های سنگ مرمریت در صنعت ساختمانی نقش به سزایی را ایفا می کند و باعث می شود به نماهای ساختمانی شکل و ظاهری زیبا بخشد که این نوع سنگ جز سنگ های رسوبی محسوب می شود و به دلیل استقامت و استحکام بالا و زیبایی خاص در نوع خود دارای ارزش زیادی بوده که باعث شده افراد زیادی از این نوع سنگ در بناها و مجسمه های  سنگی خود استفاده نمایند.

کارخانه فروش سنگ مرمریت صادراتی

کارخانه فروش سنگ مرمریت صادراتی

کارخانه های فروش سنگ صادراتی توانسته اند با کیفیت ترین و نیز مناسب ترین نوع سنگ را از لحاظ قیمت به روش مستقیم و نیز بدون واسطه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمایند.

سنگ مرمریت با توجه به مشخصات ویژه خود که دارای درجه بندی استاندارد، نوع کیفیت سنگ، نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید، نداشتن ناخالصی در سنگ، قطر سنگ، گونیا بودن سنگ، ساب سنگ، نحوه حمل و نقل سنگ و ارسال سنگ، لب پر نبودن، سورت بندی دقیق و غیره بوده که می تواند در فروش این محصول نقش بسزایی را ایفا نماید.

 این سنگ ها دارای برندهای مختلفی می باشند که هر برند با توجه به نوع خود دارای کاربردهای زیادی می باشند و نیز هر کدام به طور جداگانه از اجزای مختلفی تشکیل شده که نوع سنگ و کیفیت و طرح و رنگ و سایز اندازه آنها بستگی به نوع کیفیت آن دارد که در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محسن بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09117978492
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: iranfer@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی سنگ مرمریت زیتونی

خرید از تولیدی برای تهیه ی سنگ مرمریت زیتونی راهکار بسیار مناسبی برای انجام یک خرید رضایتمندانه است، فلذا با این کار می توانید به طور مستقیم و بی واسطه با کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام