فروش سنگ
خانه / سنگ ترانیکس / عرضه کننده سنگ تراونیکس کرمان

عرضه کننده سنگ تراونیکس کرمان

سنگ تراونیکس کرمان در واقع سنگی است که از ترکیب دو سنگ مرمر و تراورتن درست شده است. عرضه کننده سنگ تراونیکس در کرمان با توجه به خصوصیات بسیار مهم این سنگها که شامل مقاومت سایشی و مقاومت فشاری می باشد، سنگها را برای فروش مهیا می کنند.عرضه کننده سنگ تراونیکس کرمان

مقامت سنگ تراونیکس کرمان

مقامت سنگ تراونیکس کرمان سنگ تراونیکس یکی از سنگهای رسوبی به شمار می رود به نوعی می توان گفت یک سنگ رسوبی دگرگون می باشد. قدرت تحمل پذیری و یا مقامت سنگ کرمان در برابر فشارهای وارده بسیار خوب و بالا است. در صورتی که این سنگ در جهت بی موج خودش برش بخورد مقاومت آن بالاتر هم خواهد رفت.

سخن از مقامت سنگ تراونیکس کرمان که به میان می آید، به خاطر تحمل پذیری این سنگها، از آنها در ساختمان سازی ها استفاده می شود. البته جوهره سنگ تراونیکس ازسنگهای رسوبی دگرگون شده می باشد.

در به کارگیری انواع سنگها تراونیکس در پروژه های لوکس، دلیل مقاومت عالی و بی نظیر آنها سبب به کارگیری آنها شده است.  آنها قاب بوک مچ هستند و همین طور رنگ های متنوعی دارند که علاوه بر زیبایی که می آفرینند بسیار هم ماندگار دیده شده اند. این هم دلیل کاربرد زیاد تراونیکس ها در زندگی روزمره افراد می باشد.

اگر اشاره ای به پارامترهای سنگ های تراونیکس کرمان داشته باشیم می بینیم که این تراونیکس ها دارای دو نوع مقاومت هستند، یکی مقاومت فشاری و دیگری مقاومت سایشی می باشد. البته میزان تخلخل کم این سنگها هم دلیلی برای استفاده زیاد از آنها می باشد.

مقاومت سایشی تراونیکس های کرمان یعنی توانایی حفظ ساختار اولیه و ظاهر سنگها در زمانی که در معرض مالش قرار می گیرند که به دلیل بالا بودن این پارامتر در سنگهای تراونیکس آنها را پرطرفدار کرده است.

نمایندگی فروش سنگ تراونیکس کرمان

نمایندگی فروش سنگ تراونیکس کرمان

نمایندگیهای فروش سنگ تراونیکس کرمان در بسیاری از نقاط دنیا به چشم می خورد. آنها با استفاده از پارامترهایی چون میزان کمی جذب آب، و همچنین خصوصیت عالی عبور نور سنگها توانسته درصد فروش خوبی را از آن خود کنند. به دلیل حجم زیادی از ویژگیهای بی نظیر سنگهای تراونیکس جایگاه بسیار عالی برای خودشان رقم زده اند.

این نمایندگیها با استفاده از کیفیت محصولات خود فوق العاده در فروش خود ظاهر می شوند چرا که توانسته اند یک تبلیغ خوبی به جهت کارکرد درست و بجا و کاربردی عالی از این سنگ ها را ارائه دهند.

همچنین این نمایندگی ها با استفاده از لیست قیمت روز سنگ های تراونیکس جایگاهی خوبی در کشور را از آن خود کرده اند. اطلاع از قیمت های روز به جهت نوسانات شدید بازار شما را در خریدتان یاری خواهند کرد. برای خرید علاوه بر گرفتن اطلاعات از وب سایت های خرید و فروش اینترنتی مرتبط می توانید با یک تماس تلفی از این نمایندگی ها به نتیجه مطلوبی هم به جهت خرید برسید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محسن بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09117978492
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: iranfer@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرجع خرید سنگ تراونیکس اصفهان

تراونیکس یک سنگ رسوبی آهکی قاره ای است، بدون لغزش و مقاوم به یخ زدگی است. سنگ تراونیکس اصفهان می تواند رنگ های مختلفی مانند سفید، بژ، خاکستری، زرد مایل به قرمز،

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام