فروش سنگ
خانه / سنگ گرانیت / فروش ارزان سنگ گرانیت ساختمانی صادراتی

فروش ارزان سنگ گرانیت ساختمانی صادراتی

سنگ گرانیت از جمله سنگ های آتشفشانی و دست ساز طبیعت می باشند که به دلیل دارا بودن ویژگی های بصری و مقاومت در برابر آسیب و فرسایش ، در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربرد های سنگ گرانیت ساختمانی می توان به استفاده در انواع نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها ،دیوار راهرو ها و پله ها ، سنگ فرش، استفاده در آشپز خانه بر روی پیشخوان و کابینت ها و … اشاره کرد. فروش ارزان سنگ گرانیت با کیفیت بالا از جمله موضوعات چالش برانگیز برای تولیدکنندگان و برطرف کردن نیاز های بازار مصرف می باشد.

فروش ارزان سنگ گرانیت ساختمانی صادراتی

ویژگی سنگ گرانیت ساختمانی درجه یک چیست؟

ویژگی سنگ گرانیت ساختمانی درجه یک چیست؟ سنگ خارا به انگلیسی GRANITE از جمله سنگ های آذرین درونی (آتشفشانی) است که بستگی به شرایط محیطی می تواند کانی های متفاوتی در پیدایش آن شرکت داشته باشند و همین امر باعث تنوع در شکل ظاهری آن ها از لحاظ رنگی و نوع بافت گردیده. رده رنگ بندی آن از تیره تا روشن متفاوت بوده. به طور معمول هرچه سنگ تیره تر باشد مقاوم تر است. از لحاظ نوع بافتی نیز بیشتر به صورت دانه درشت و قابل مشاهده با چشم یافت میگردد.

کشور ما از نظر دارا بودن معادن و همچنین استخراج و فروش سنگ گرانیت درجه یک با تنوع بالا در جایگاه ویژه ای نسبت به سایر کشور ها قرار دارد و توانسته گزینه های زیادی را برای انتخاب پیش روی خریداران قرار دهد. از جمله ویژگی های سنگ گرانیت ایرانی به موارد زیر  می توان اشاره کرد :

۱ – استحکام بالا در برابر ضربه

۲- بافت متراکم و میزان تخلخل بسیار پایین

۳ – سنگین بودن آن

۴ – قابلیت صیقل دادن

۵ – سطح درخشان

۶ – تنوع بالا از لحاظ رنگی

۷ – عدم تغییر در ساختار و رنگ

۸ – پایین بودن هزینه های نگه داری

توزیع کنندگان سنگ گرانیت ساختمانی ارزان

توزیع کنندگان سنگ گرانیت ساختمانی ارزان همان گونه که گفته شد کشور ما با دارا بودن معادن گرانیت فراوان از هر گونه نیاز برای واردات این سنگ مصون مانده و علاوه بر تامین بازار های داخلی آمادگی صادر کردن این محصول به کشور های همسایه ، دیگر کشور های آسیایی و اروپایی را نیز دارد.

فروش و قیمت گذاری سنگ گرانیت به چندین عامل بستگی دارد از جمله  نوع معدن ، میزان مقاومت و درجه مرغوبیت آن ، نوع ابزار آلات و فناوری مورد استفاده در استخراج ، میزان ضخامت و ابعاد آن و غیره.

توزیع سنگ گرانیت در کشور ما از طریق مراکز معتبر فعال در این زمینه امکان پذیر می باشد. همچنین در سال های اخیر با گسترش شبکه های ارتباطی امکان تهیه به صورت غیر حضوری (آنلابن) از سایت های معتبر مانند sangfurosh.ir نیز فراهم گشته.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سنگ گرانیت مشکی درجه یک

سنگ گرانیت مشکی رنگ آن سنگ مشکی تیره و با هم یک دست است که معلوم است رنگ این گرانیت از گرانیت های دیگر بهتر است. از سنگ گرانیت مشکی می توانیم از آن برای نمای بی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام