فروش سنگ
خانه / سنگ ترانیکس / مرجع خرید سنگ تراونیکس اصفهان

مرجع خرید سنگ تراونیکس اصفهان

تراونیکس یک سنگ رسوبی آهکی قاره ای است، بدون لغزش و مقاوم به یخ زدگی است. سنگ تراونیکس اصفهان می تواند رنگ های مختلفی مانند سفید، بژ، خاکستری، زرد مایل به قرمز، قهوه ای نصب شود.

مرجع خرید سنگ تراونیکس اصفهان

کاربرد سنگ تراونیکس در ساختمان

کاربرد سنگ تراونیکس در ساختمان تراورتن در ظهور چشمه ها یا رودخانه های پس گرفته شده، به دنبال یک فرآیند رسوب گذاری چند هزار سال به طول می انجامد. تراونیکس در ساخت زیباترین بناها در روم باستان بسیار مورد استفاده قرار می گرفت. در كولوسئوم، در تئاتر ماركلوس، در بیشتر كلیساهای باسیلیك، كاخ های مدرن یا دوره رنسانس یافت می شود. چگالی تراونیکس با توجه به تخلخل و اندازه منافذ بسیار متغیر خواهد بود استفاده مدرن از تراونیکس در سطح سنگ فرش داخلی، سنگ فرش ضخیم تر برای مناطق پر عبور، عرشه های استخر است، همچنین از حوضه ها، موزاییک ها و وان یا سینی های حمام های مجلل استفاده می شود.

هنگامی که بر روی دیوار، تراونیکس نصب می شود یک فضای سنگی گرم را به خانه شما می بخشد. تعمیر و نگهداری دیوار تراونیکس حتی با یک ضد آب ساده پس از نصب با آب و روغن دافع ساده تر خواهد بود. فرمت ها، رنگ ها متنوعی از تراونیکس وجود دارد که باعث می شود این سنگ در همه جای خانه، هم در کف و هم در دیوار ها استفاده شود. در اتاق های نشیمن، اتاق غذاخوری، قالب های بزرگ اولویت دارند. موزاییک ها و قالب های کوچک ویژگی های آب را پوشش می دهند.

قالب های متوسط ​​معمولاً در اتاق خواب ها استفاده می شوند. برای آشپزخانه و حمام، عناصر خاصی از قبیل میز کار، چلپ چلوپ، حوضچه، سینی دوش در دسترس است.

تراونیکس، یک سنگ تلفیقی از مرمر و تراورتن است که زمانی در اکثر سازه های روم باستان مورد استفاده قرار می گرفت، به همین دلیل در بسیاری از دوره های گذشته برای تزئین اقامتگاه های مدرن ما به سر می برد. تراونیکس مقاوم در برابر سرما و بدون لغزش است، بنابراین محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد.

از کاربرد سنگ تراونیکس می تواند در تمام اتاق های خانه  مورد نصب قرار گیرد، در کف آن به عنوان دیوار، تنوع زیادی از قالب های موجود به آن اجازه می دهد، اما همچنین در فضای باز: تراس ها، روبروها، عرشه های استخر، درایوها و یا می تواند با سایر سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر، گرانیت، ماسه سنگ، کوارتزیت ترکیب شود.
بنابراین می توانیم از سنگ چه در داخل و خارج منزل، در حوض استخر و یا روی دیوارها ترکیب کنیم، نکات مشترک بین این سنگ های زیبا عبارتند از: اجرای یک محافظ و سپس نگهداری کاملاً یکسان. همه ای این ها فراتر از ملاحظات زیبایی شناسی، رنگها و قالب ها تراونیکس هیچ محدودیتی در استفاده ناشی از حتی شرایط شدید آب و هوا نمی داند.
در حقیقت، این سنگ آهک کاملاً مقاوم به یخ زدگی، همانند دمای بسیار بالا، می تواند در بیرون از مناطق سردترین مناطق استفاده شود. با خرید و نصب این سنگ از شرکت فروش سنگ از فضای بیرونی یا تراس و راهرو های دیگر اقامتگاه کوهستانی زمستانی شما لذت خواهد برد.

شرکت فروش سنگ تراونیکس اصفهان

شرکت فروش سنگ تراونیکس اصفهان شرکت فروش سنگ تراونیکس اصفهان این افتخار را دارد که بهترین کیفیت سنگ تراونیکس را با بهترین قیمت به عزیزان مشتری عرضه کند. برای تنوع از محصولات ما به سایت سر بزنید و بهترین سنگ ها را برای خود انتخاب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محسن بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09117978492
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: iranfer@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده سنگ تراونیکس کرمان

سنگ تراونیکس کرمان در واقع سنگی است که از ترکیب دو سنگ مرمر و تراورتن درست شده است. عرضه کننده سنگ تراونیکس در کرمان با توجه به خصوصیات بسیار مهم این سنگها که ش

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام